Kategorie

Eltcrac System

GG: 48834436

Porozmawiaj bezpośrednio przez komunikator poniżej!!
Podczas rozmowy nie rób nic poza rozmową Inaczej połączenie zostanie zerwane

pn - pt:  8:00-17:00
sobota:  9:00-13:00
 
Masz pytania? Zadzwoń!
 
12 383 07 58
+48 665 588 566
+48 530 788 866

fax: 12 292 48 62

Pozostałe Kontakty

Rabaty i wyceny

Rabaty na zakupy w Eltcrac System

Szybkie płatności

Kontakt

Obsługa sklepu internetowego

Jakub Grzybowski - Obsługa sklepu internetowego, wsparcie techniczne


Jakub Grzybowski

Obsługa sklepu internetowego, wsparcie techniczne
tel:    +48 12 383 07 58
kom.  +48 665 588 566
GG:    50819210
esklep@ecsystem.pl
jgrzybowski@ecsystem.pl
 

 


Daniel Ochman - Obsługa sklepu internetowego, systemy nagłośnienia


Daniel Ochman

Obsługa sklepu internetowego, systemy nagłośnienia
tel:   +48 12 383 07 58
kom. +48 794 009 120
GG:   50819210
esklep@ecsystem.pl
dochman@ecsystem.pl

 


 
 

Dział Handlowy

tel: +48 12 292 48 61
fax: +48 12 292 48 62
esklep@ecsystem.pl
handel@ecsystem.pl

 

Piotr Klęsk


Piotr Klęsk - Dyrektor Działu Handlowego

20 lat w branży security
Telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, kontrola dostępu
tel: +48 12 292 48 61
pklesk@ecsystem.pl
 
 
 
 
 

Przemysław Urbanik - Telewizja przemysłowa


Przemysław Urbanik - starszy specjalista ds. handlowych

5 lat w branży security
Telewizja przemysłowa
tel:    +48 12 292 48 61
kom.  +48 535 999 116
GG:    35229170
purbanik@ecsystem.pl
 
 
 

Paweł Pradel - Systemy alarmowe i ppoż, telewizja przemysłowa


Paweł Pradel - starszy specjalista ds. handlowych

10 lat w branży security
Systemy alarmowe i ppoż, telewizja przemysłowa
tel: +48 12 292 48 61
kom. 506 009 114
ppradel@ecsystem.pl
 
 
 


Piotr Dorynek - Telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy hotelowe, elektronarzędzia


Piotr Dorynek - specjalista ds. handlowych

5 lat w branży
Telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy hotelowe, elektronarzędzia
tel: +48 530 788 866
pdorynek@ecsystem.pl
 
 

 


Dział Marketingu

Katarzyna Wanat




Katarzyna Wanat
- specjalista ds. marketingu
Organizacja i obsługa szkoleń, wdrażanie projektów i nowości
tel: +48 12 292 48 61
kwanat@ecsystem.pl




 

Dział księgowości i windykacji

Małgorzata Koryczan-Bąk - Księgowość, kadry



Małgorzata Koryczan-Bąk
Księgowość, kadry
tel: +48 12 292 48 61
mkoryczan@ecsystem.pl







Mikołaj Maciąg - Windykacja



Mikołaj Maciąg
Windykacja
tel: +48 12 292 48 61 w.18
platnosci@ecsystem.pl
 
 
 
 
 
 
 

Dział inwestycji

Mikołaj Maciąg



Łukasz Kutrzeba
tel: +48 12 292 48 61
lkutrzeba@ecsystem.pl








Logistyka, magazyn, reklamacja

Jerzy Maślanka - Logistyka, magazyn, reklamacje



Jerzy Maślanka
tel: +48 12 292 48 61 w.31
jmaslanka@ecsystem.pl





 
 
 

Sklep internetowy

 
Patryk Masternak - Specjalista ds. E-commerce



Patryk Masternak - Specjalista ds. E-commerce
tel: +48 12 292 48 61
pmasternak@ecsystem.pl





 
 
 
Mikołaj Maciąg




Małgorzata Nakonieczna - Specjalista ds. E-commerce
tel: +48 12 292 48 61
mnakonieczna@ecsystem.pl





 
 


Siedziba firmy

Eltcrac system - siedziba, biuro, sklep, kontrola dostępuEltcrac system - sklep, DSDi, monitoring, przewody, akumulatory, zasilacze, ppoz, lan, wlan
Eltcrac system - elektrozaczepy, zwory, kamery, rejestratory, naglosnienieEltcrac system - domofony, telewizja przemyslowa, alarmy
 
ELTCRAC System Spółka z o.o.
30-803 Kraków ul. Ruciana 3,
NIP 679-278-49-99
REGON 356766841

Dane GPS: N 50°01’30”, E 19°58’46”
www.ecsystem.pl

Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach pracy firmy pn-pt 8:00-17:00, sob 9:00-13:00


Numer konta do wpłat za transakcje : 39 2490 0005 0000 4600 8619 1499 - Alior Bank
 
 

Dojazd do firmy od strony ul. Wielickiej

 




Mapa dojazdu




Wyswietl wieksza mape