W dobrej CENIE

PB10000 - Power bank 10000mAh 2.1A  2x USB
brutto: 59,00 zł
(netto: 47,97 zł)

Kategorie

Eltcrac System

GG: 48834436

Porozmawiaj bezpośrednio przez komunikator poniżej!!
Podczas rozmowy nie rób nic poza rozmową Inaczej połączenie zostanie zerwane

pn - pt:  8:00-17:00
sobota:  9:00-13:00
 
Masz pytania? Zadzwoń!
 
12 383 07 58
+48 665 588 566
+48 530 788 866

fax: 12 292 48 62

Pozostałe Kontakty

Rabaty i wyceny

Rabaty na zakupy w Eltcrac System

Szybkie płatności

Kontakt

Siedziba firmy

ELTCRAC SystemELTCRAC System
 
ELTCRAC System Spółka z o.o.
30-803 Kraków ul. Ruciana 3,
NIP 679-278-49-99
REGON 356766841

Dane GPS: N 50°01’30”, E 19°58’46”
www.ecsystem.pl

 

Dojazd do firmy od strony ul. Wielickiej


Obsługa sklepu internetowego

Jakub Grzybowski


Jakub Grzybowski

Obsługa sklepu internetowego, reklamacje 
tel: +48 12 383 07 58
kom. 665 588 566
GG: 50819210
esklep@ecsystem.pl
jgrzybowski@ecsystem.pl

kom. 530 788 866 - Nowy, dodatkowy nr telefonu
 


Dział Handlowy

Dział Handlowy



tel: +48 12 292 48 61
fax: +48 12 292 48 62
esklep@ecsystem.pl
handel@ecsystem.pl






Przemysław Urbanik



Przemysław Urbanik - specjalista ds. handlowych
5 lat w branży security
Telewizja przemysłowa: HD-CVI, HD-TVI, AHD, IP
tel: +48 12 292 48 61
kom. 535 999 116
GG: 35229170
purbanik@ecsystem.pl




Paweł Pradel



Paweł Pradel - starszy specjalista ds. handlowych
10 lat w branży security
Systemy alarmowe i ppoż, telewizja przemysłowa
tel: +48 12 292 48 61
kom. 506 009 114
ppradel@ecsystem.pl





Piotr Klęsk



Piotr Klęsk - dyrektor działu handlowego

15 lat w branży security
Systemy IP, HDSDI, Oświetlenie LED, Kontrola dostępu
tel: +48 12 292 48 61
pklesk@ecsystem.pl





Dział Marketingu

Katarzyna Wanat




Katarzyna Wanat
specjalista ds. marketingu
Organizacja i obsługa szkoleń, wdrażanie projektów i nowości
tel: +48 12 292 48 61
kwanat@ecsystem.pl




Dział księgowości i windykacji

Małgorzata Koryczan-Bąk



Małgorzata Koryczan-Bąk
księgowość, kadry, windykacja
tel: +48 12 292 48 61
mkoryczan@ecsystem.pl







Online Shop Manager

Piotr Dorynek




Piotr Dorynek

 
tel: +48 12 383 07 58
pdorynek@ecsystem.pl





Dział Projektowy

Łukasz Kutrzeba




Łukasz Kutrzeba 

 

lkutrzeba@ecsystem.pl





Logistyka / magazyn

Krzysztof Szczęśniak




Krzysztof Szczęśniak
 
tel: +48 12 292 48 61
kszczesniak@ecsystem.pl








Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach pracy firmy pn-pt 8:00-17:00, sob 9:00-13:00

Numer konta do wpłat za transakcje : 64 1060 0076 0000 3300 0069 7031 - Alior Bank

Mapa dojazdu




Wyswietl wieksza mape
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij